Surfiklubi

Peamised surfikohad

Tavaliselt surfame ikka Roostal, aga tugeva kirdetuulega on parimad kohad Uuejõe ja Peraküla rand. Need, kellele suured lained kohe üldse ei meeldi, siis üsna lähedal on Österby, kus vesi on sile ka tugeva tuulega.

Roosta rand on alahinnatud osade surfarite poolt, sest nendel pole aimugi kui head tingimused on siin lõuna-edela ja lääne-loode suunaliste tugevate tormituultega. Aga kas pole seal kivine? Tõsi, mõningane oht on olemas. Lihtsalt tule ja uuri meie käest kuidas ohtlikke kohti vältida. Kiviprobleem on palju väiksem kui arvatakse.

Me aitame sind

Kui sa näed meid tormisel merel purje või lohega kihutamas, ja sul tekib tahtmine sama teha, siis võta meiega ühendust. Ulatame suurima rõõmuga oma abikäe uutele surfihuvilistele. Pole vahet, kas sulle meeldiks surfata lohe- või purjelauaga, meie käest saad alustamiseks kõik vajaliku - varustuse ja asjatundliku juhendaja.

Selle saidiga tahame propageerida surfamist kui ühte lahedaimat hobi, mis inimesel olla võib. Võimatu on sõnadega kirjeldada seda adrenaliiniga vürtsitatud mõnutunnet, mille tekitab kihutamine tormisel merel ja erilist vabaduse tunnet, kui vahutriip järel päikeseloojangusse seilad.

Täiuslikuks muudavad selle hobi siiski  surfikaaslased, kellega koos peale väsitavat sõidupäeva SurfiBaaris seltskondlikku koosviibimist, head toitu, sauna ja muusikat ­nauditakse.

Kui soovid liituda meie surfiklubiga, siis anna meile sellest teada.