Talv

Meie talihooaeg 2017/18 on alanud. 

Lumelaud ja mäesuusk

Olgugi, et eesti suusakeskused on pisikesed, sobivad need lumelaua või mäesuuskadega sõitma õppimiseks väga hästi. Miks mitte enne suuremate mägede vallutamist kohalikel mägedel lumelauasõidu või slaalomiga tutvust teha. SurFar pakub lahkesti oma abi nii varustuse kui ka koolitusega. Huvi korral võta meiega julgesti ühendust ja telli endale personaalne instruktor, kes sul alustamise lihtsaks ja ohutuks aitab teha. 

Lumelohe (Snowkite)

Snowkite (otsetõlkes "lumelohe") tähendab seda, et lumel või jääl liikumiseks kasutatakse lohe veojõudu. Sõita saab nii lumelaua kui suuskadega. Kuna meil eestis suuremat sorti suusamäed puuduvad, siis tänu snowkite'le ei pea sa oma lumelauda või mäesuuski kappi seisma jätma. Tarvis läheb lohet, tuult ja lagedat lumevälja. Selliseid kohti on eestis palju ja on  võimalik, et leiad sobiva koha oma kodu lähedalt.

Kui sul tekkis huvi snowkite'i proovida, siis kontakteeru klubiga, sest meie käest on võimalik osta või rentida varustus, mida sa lumel kihutamiseks vajad.

Hinnad

Varustuse rendi päevahind on 25€
Instruktori tunnitasu on 25€

   

Vaata meid facebook'is

 

"Tahtsin tagantjärele tänada suurepärase koolituse eest. Rahvas kiitis, et just olulistele ja vajalikele nõksudele oli tähelepanu pööratud. Kõik jäid väga rahule. Järgmisel hooajal võib meid seal ehk tihedamini näha." - Terje (saada oma kogemus)


Meie sõbrad ja toetajad: